| Wg_Biuhqi_1997 a întrebat:

Stiu ca este o intrebare cam proasteasca dar rog seriozitate : Cu un penis de lungime 16 cm si grosime 2-3 cm poti sa dezvirginezi?

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Cum poti sa raspunzi serios la o astfel de intrebare?
Avand 17 ani, imi permit, sa-ti raspund, pe un ton mai glumet:se poate si cu una de 6 cm, daca stii s-o folosesti cand, cum si cu cine trebuie!
Asra sa fie singura ta grija.Grija mai mare, sa fie daca esti destul de responsabil pentru a intretine un act sexual, daca eventual cunosti riscurile si responsabilitatile, unui asrfel de eveniment.Asta sa fie marea ta grija!

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Greu, dar poţi.
Baftă!winking

| Blamely a răspuns:

Da, poți, e o mărime medie.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

E o marime normala. Dar vorba unui taximetrist dintr-o gara... cata vreme inca ai degete si limba, esti tot barbat. tongue

| shadowgay a răspuns:

Normal ca dezvirginezi big grin

| ciprian1896 a răspuns:

Credeam ca au disparut specimenele ca tine. da poti. un vafin ca sa fie dizvirginat ii trebuie doar 7cm de penis.