| deea999 a întrebat:

Credeti ca este normal ca, un barbat care are in prezent o relatie serioasa, sa ii trimita fostei prietene mesaj cu LA MULTI ANI, BLA, BLA... urari si alte cele, de ziua in care s-au combinat? Plus ca ii ascunde actualei iubite, lucrul acesta. Ce sarbatoresc? Este normal sa ii trimita de ziua ei, de craciun, de paste, asta inteleg, dar cred ca e prea mult sa ii trimita si de ziua lor din moment ce e implicat in alta relatie. Astept pareri.Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Irina a răspuns:

Nu este normal, ori se concentreaza asupra relatiei actuale, ori se intoarce la fosta si nu mai provoaca suferinta nimanui. Nu poti sa iti bati joc de lumea din jurul tau pentru ca la un moment dat vei fi tratat la fel.

| ejaxz a răspuns:

Depinde si de sentimentele pentru acea fosta... Mie mi se pare destul de normal, in contextul in care au stat impreuna cel putin un an...si e destul de sweet sa vezi ca inca isi mai aduce cu drag aminte de tinehappy

| betty17 a răspuns:

Nu cred ca este normal sa ii trimita un astfel de mesaj de ziua lor cum ai zis tu. poate inca mai are sentimente fata de fosta prietenastraight face

succes

| alexxaz a răspuns:

Nu mi se pare normal! Eu nu as accepta asa ceva, ori eu ori fosta! O fi ramas ei prieteni, dar totul are o limita. Daca as fii in locul ei i-as spune ca ma deranjeaza foarte tare si sa inceteze, ca daca nu...