| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca un majorat cu 36 de persoane(rude+prieteni) este prea mult? Am incercat sa reduc numarul dar nu am putut. Multumeschappy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este destul de zgomotos. Distracție plăcută.
Pa, pa.

| carminaburana43 a răspuns:

Nu cred.Totul depinde de buget si de citi prieteni-e ai.Fiul meu a facut majoratul cu 26 de oameni dar de avea mai multi prieteni-e facea cu atiti cu citi avea. Fata unei prietene de-a mea a facut majoratul cu 46 de invitati, deci numarul tau de 36 se situeaza intre cele doua.

| Maidanezul a răspuns:

=Botez in toata legea sau o nunta mai mica. Unde il faci? home, rest? sala inch?

| Monique_3125 a răspuns:

@Maidanezul, il fac la un restaurant happy

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Monique_3125):

Nu e mult, da pune o limita de pret la cadouri, nu de alta da sa-ti recuperezi cumva banii happy Glumesc evident. Nu nu e mult 36 persoane. Da pe mine m-ai pus la socoteala?batting eyelashes