| denisa_2911 a întrebat:

Buna!

Cum fac rost de banicryingcryingcryingcrying? ...sunt in crizahappy... dati-mi o idee...

Pe net se poate castiga bani?happyhappyhappy...cum?crying...happy...(am o datorie putin mai mare si in plus am nevoie de banicrying...help me plis...

Va multumesc pentru intelegere... pup

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau pliante si fluturasi publicitari, sunt firme pe orase se gasesc pe net, si cei de la hipermarcheturi angajeaza cora, billa, gima,...

13 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Cauta o slujba serioasa, si fi atent unde te angajezi, patronii sunt smecheri la angajare, vezi ce semnezi.Cam greu in criza asta, dar poate ai noroc.Succes!

| arysa a răspuns:

Poti sa te angajezi la un partid si sa dai pliantewinking

| denisa_2911 explică:

Iti multumesc Dan, dar nu sa ma angejez vreau ci alte slujbe, nu stiuhappy... orice happy

.

| denisa_2911 explică:

Maroc 1978, dar tot nu am inteles ce trebuie sa faci acolo...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe net se pot castiga bani dar numai daca ai blog:) si daca ai domeniu adica www.blogultau.ro (. ro,. com etc )[ ca sa ai domeniu iti trebuie host si impreuna costa 60 de EURO:) ] dupa care daca ai avea asa ceva ar trebui sa ai vizitatori muulti si sa castigi bani prin google adsense:). Se castiga destul
PRin asta ti'am dovedit ca nu ai cum sa castigi bani pe net:)!
Eu incerc de 2 luni sa strang bani sa'mi iau domeniu la blog ca la catzi vizitatori am mi'e ciuda k nu am google adsense.:). Sper pana la sf-ul anului sa castig bani.

Deci ramane sa de duci la dif firme (orange/vodafone/altex/partid) si sa impartzi pliante:)

Eu am av o data datorie d 120 ron l avon.si i'am strans abia in 30 de zile:)
Crede'ma am cautat sa ma angajez dar degeaba
in fine.numai fa datorii:)

Bafta

pS: dc nu le zici parintilor? eu abia stransesem 50 ron cand mama a aflat de datorie si mi-a dat ea restul. am facut un pact ca sa o as la munca casnica si alocatzia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut1 eu am facut bani frumusei din AVON,, la inceput eram la fel ca u. vruiam sa scot bani fara sa fac nimic si am reusit ca reprezentant sa am un mil cel putin p campanie(mai putin de o luna)si acum sunt si lider si castig +150 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As putea sa te ajut poti sa devii reprezentant Avon, castigurile ti le faci singura! ai emailul meu daca vrei sa vorbim : elena4me2be@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca eşti fată. foarte uşor laughing

| rappzoo a răspuns:

Vrei sa iti schimbi modul de viata si sa-ti implinesti dorintele mult visate? In cazul meu, EU iti pot spune cu siguranta ca acest lucru s-a si intamplat! Poti ajunge la un castig lunar de peste 3000$ în doar cateva luni. Totul depinde doar de tine! Acest sistem chiar functioneaza si nu este nici un fel de inselaciune!
Cea mai puternica afacere pe internet a momentului care a cucerit mapamondul! Intra si munceste pentru viitorul tau. Nu te imbogatesti peste noapte, dar in cateva luni vei uita de problemele financiare. Incrie-te gratuit si ai 7 zile in care poti incerca aceasta posibilitate. Vei primi indrumare pas cu pas, totul in limba romana. Pentru mai multe detalii acceseaza site-ul www.webfam.ws sau www.my.ws/rapppy l Nu ezita sa ma contactezi la badhhtrust@yahoo.com, sau 0755. 560. 789.

Cea mai puternica afacere pe internet a momentului!

| maroc1978 a răspuns:

Te-ai gandit vreodata cum ar fi sa ai mai multi bani si mai mult timp liber? Daca "DA" urmeaza pasii de mai jos.
-Intra pe www.mihaeladragos.dlb.ro
-Urmareste clipul care iti poate schimba viata intr-un mod pozitiv!
-Completeaza fiecare rubrica din formular si in cateva momente veti primi un e-mail prin care va furnizam toate informatiile necesare de care aveti nevoie!

| maroc1978 a răspuns:

Incearca aici http://mihaeladragos.dlb.ro
se poate lucra de acasa si cu putin noroc poti avea castiguri foarte mari

| devilboy a răspuns:

Poti sa faci vchat de acasa sau de la un studio.se castiga f bine.pentru mai multe detalii. vpz30 id meu.succes

| devilboy a răspuns:

Vchathappy