| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
cum imi pot sterge definitiv profilul de hi5?
l-am dezactivat, dar daca vreau sa ma loghez, am optiunea de a-l reactiva, ceea ce nu trebuie...
Cum sa fac sa fie sters definitiv?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| KatVonB a răspuns:

Daca vrei sa fie sters definitiv.trebuie sa trimiti mesaj celor de la hi5.
http://server.iad.liveperson.net/....../escalate! PAGETYPE

Dupa ce o sa ti-l stearga nu o sa mai poti intra never pe el;).
fundita?:">

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna! u cand ti l-ai dezactivat ai facut-o de la cont? ca daca nu atunci trebuie sa intri la cont si sa dai pe anulare cont si de acolo til dezactivezi... [am vreo sansa la fundita big grin?]

| sucharina a răspuns:

Ai acolo setari unde iti poti seta anumite chestii.de la cine sa prim mersi, notificari, etc.acolo o sa gasesti si cum poti dezactiva profilul