| mmiizzaas a întrebat:

cum pot sa salvez sau ca 'copiez' o poza de pe 1 hi5 in pc meu? am incercat, si merge doar sa iau poze de pe hi5'ul meu sad help... fundita :*

Răspuns Câştigător
| danutz hacker a răspuns:

Buna dena, deci iti voi spune cum sa salvezi o pza de pe hi5.intri la poza respectiva pe care vrei sa o iei, dai sus la unelte sau in engleza tools, apoi dai informatii despre pagina(info page)apoi o sa ti se deschida o pagina mai mik, dai clik pe mltimedia, iar apoi dai clik pe fiecare lik pana iti aprare poza ta. dai save as si gata. sper ca ti-a fost de ajutor

2 răspunsuri:
| Mony_4137 a răspuns:

Pai...
Sati zic un secretbig grin
Mergi pe hi5 respectivului, la poza pe care o vrei si apesi pe butonul "Print Screen Sysrq" sau ceva de genu trebuie sa scrie pe buton. Dupa ce ai aipasat mergi in paint si dai "Paste" Tai marginile si ce e in plus, pana ramane doar poza.
Daca nu intelegi lasa-mi un mesaj big grin

| miky_1289 a răspuns:

O poti face cu photoscape, deschizi photoscape-ul-screen capture-capture full screen