| CrazyGirlAmy a întrebat:

Cum pun parola la router wireless? TRENDnet si restul nu mai stiu ca nu ma prea pricep. Am incercat cu IP-uri: 192.168.10.1 si altele de acest gen si nimic. Ce pot face? Sun la companie sa imi trimita un specialit acasa? Multumesc.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca cu cele pe care ti le-am dat eu!
Spune-mi ce ai facut... exact pasii facuti de tine.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| CrazyGirlAmy explică (pentru neluL):

Mersi. O sa iti spun. Momentan nu sunt acasa. Cand o sa ajung acasa fac ce mi-ai spus si te anunt. Mersi frumos.

| neluL a răspuns (pentru CrazyGirlAmy):

Cu placere!