| Ciobo_Alexutzu_1986 a întrebat:

Cum sa ii spun unei fete de 11 ani ca o plac? Face lectii de chitara la Palatul Copiilor Tg-Jiu, eu la fel. Am castigat amandoi locul 1 la un festival de solisti.Ea pare ca ma place dar nu stiu daca e adevarat. Astept cu drag sfaturi.

4 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

( sper ca ai tot 11 ani, si nu esti nascut in 1986).
Ii poti oferi o floare, o ciocolata, o felicitare, si ii spui ca iti place de ea.
Dar eu cred ca esti micut. Asteapta sa ma cresti putin.
Dar, daca prietenia ta cu ea se rezuma la tinut de mana, un pupic pe obraz, nu vad nimic rau in asta. happy

| Trolli a răspuns (pentru Trolli):

Am uitat: Felicitari pentru castigarea acelui concurs. Succes pe viitor!

| Patry a răspuns:

Aveti 11 ani frate. laughing mai asteptati sa cresteti!

| Fatamuntilor a răspuns:

Sper ca voi este o frumoasa prietenie, nimic mai mult!
Faptul ca amandoi aveti pasiuni comune, e un atu pentru tine.
Invit-o la suc /inghetata, zambese-i, vorbiti de concurs si cam atat. Ofere-i o ciocolata la sfarsit si cam atat.Cu asemenea gesturi singura isi va da seama.