| emy_8399 a întrebat:

cum sa reusesc eu sa fiu ma calm si sa nu mai inervez asa repede.nu stiu ce e cu mine, cred ca din cauza femeilor am un tic la nervi,,,,, un sfar plizz, cu respect emilpopescu54

4 răspunsuri:
| chrystyna a răspuns:

Ce treaba au femeile cu ticul tau nervos? Mai nou unii barbati pun stresul si ticurile nervoase pe seama femeilorrolling on the floor Sa fim seriosi.Si daca ai un tic nervos, tu trebuie sa-l controlezi, oricare ar fi cauza. Iar daca nu reusesti, un neurolog e persoana caruia trebuie sa i te adresezi.Nu crezi? Nici nu vad cum ti-ar putea raspunde cineva de aici la intrebarea asta.Pe mine una m-a facut sa rad.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

1) Si traducerea? raised eyebrows
2) PSIHOLOG e persoana caruia trebuie sa i te adresezi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa-ti impui tu tie(in subconstientul tau)ca sa te calmezi, alta optiune nu prea ai.Sau mergi la un psiholog, sa faci terapie...acu`motivele tale pot fi diferite.Nici eu nu sunt calma deloc, dar incerc sa ma calmez singura, sa ma gandesc la alte lucruri si trece...happy

| mfbluu a răspuns:

Pai pentru inceput inervez nu e corect ENERVEZ... 2 inceraca sa te gandesti la ingerasi si att cand fierbe ceva in tine incearca ceva linistitor