| cristina_6460 a întrebat:

Cum poti fi indiferenta cu persoana pe care o placi dar ea nu te placesad, nu reusesc delocsad,(persoana de care imi place este cu mine in clasasad, deci nu stiu cum sa fac, am nevoie de sfaturi de la voi, plizzkiss

Răspuns Câştigător
| äπđÿ a răspuns:

Wow nasol. incearca sa ii dai uitare doar sterge-l din minte inlocuieste-l trebuie sa fie ceva care sa te ajute daca el te ignora, ignora-l si tu thinking gandeste'te putin nu te place tu totusi alergi dupa el... stiu ca e greu dar nu ai ce'i face...

2 răspunsuri:
| oana_2914 a răspuns:

Sunt multe variante... daca vrei sa ti le zic pe toate lasa un mesaj la privat cu id-ul tau...kiss

| Aiureeaaa a răspuns:

Pai nu te mai uita la el
da e ansol ca suntetei in aceeasi clasa
ca asa nu prea mai ieseai in pauze s i nu va mai intalneati
nu stiu ca sa zic