| cristina92_4477 a întrebat:

Buna cum sa trimit mesaj persoanei care imi da sfaturi sau care incearca sa ma ajute...nu stiu sunt noua. ajutati-ma voi... cand scriu mesajul. apoi vreau sa il trimit imi spune sa bag e-mail. dar nu stiu unde...ca logata sunt...hellp

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să-ţi confirmi adresa de mail.
Caută în Inbox şi în Spam un mesaj de la Echipa TPU şi dă clic acolo, unde ţi se cere, şi în câteva ore vei putea să răspunzi fără probleme.
Succes!

P.S. Bine ai venit printre noi!

1 răspuns:
| TrixLove a răspuns:

Cred ca trebuie sa intri pe mail sa confirmi cont-ul. Funda? :*