| Cristamina a întrebat:

Buna
Cum se face repartizarea electronica la evaluare? Mai ai ai sanse sa optezi pentru altul dintre liceele alese pentru care ai media de intrare sau mai mica? Sau intri obligatoriu la primul de pe lista ta pe care l-a gasit calculatorul potrivit pentru tine?

3 răspunsuri:
| Maa04 a răspuns:

Tu pui pe foaia aia in ordine descrescatoare liceele care le vrei si in funnctie de media ta calculatorul alege liceul, daca ai media corespunzatoare intrii la primul de pe lista daca nu, la ce liceu ti se potriveste media

| Cristamina explică (pentru Maa04):

Multumesc pentru raspuns.
Nu mai ai nicio sansa sa alegi alta varianta, poate aceeasi medie dar la alt liceu (al doilea sa zicem)dintre cele alese de tine?

| Maa04 a răspuns (pentru Cristamina):

Pai daca media ta e potrivita cu primul liceu atunci intrii la ala, nu mai poti schimba pentru ca acolo alege calculatorul, si urmatorul liceu poate sa aiba tot aceiasi medie dar tot la primul intrii. Fundabig grin?