| Daissy a întrebat:

Cum se poate ca un ID de messenger, atunci cand este verificat pe un detector de mess, sa arate tot timpul invizible, indiferent de ora( zi sau noapte), si indiferent de ziua saptamanii? Exista vreo aplicatie in acest sens?

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Poate ca persoana respectiva il tine mereu pe invisible in loc sa il inchida.Asa fac eu la mess-ul de pe mobil.winking

1 răspuns:
| xJustJuss a răspuns:

Problema e de la tine din pc.Id apare off.Dar nu se vede la tine.