| mamasita20 a întrebat:

cum setez facebook-ul ca atunci cand cineva, chiar si persoanele care le am la prieteni sa`mi vada pe pagina de Profil doar "Prieteni" fara sa -mi vada si numarul lor. Am incercat cumva, insa nu mai apare lista de prieteni deloc pe profil cand e accesat de un prieten.

Răspuns Câştigător
| diwa a răspuns:

Dai click pe "Friends" si in dreapta sus scrie "Edit'. Dai click si selectezi "Only Me"

| mamasita20 explică (pentru diwa):

Daca fac asa, cand un prieten intra pe profilul meu, nu`mi mai vede deloc sus acolo "Prieteni", ci doar "Fotografii", "Harta", "Aprecieri" si "Abonari". Si stiu sigur ca se poate, dar nu stiu cum. confused

2 răspunsuri:
| mamasita20 explică:

De fapt a mers. Ms