| Goagăl_6635 a întrebat:

Bună seara TPU!
Am o problemă referitoare la facebook. Vreau ca persoanele din lista mea să nu-mi vada lista de prieteni pe care o am. adica să nu mi se vadă nici un prieten nici familia.batting eyelashes Îmi spuneţi şi mie cum aş putea să setez acest lucru?

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Nu ai pentru ce, ma bucur ca te-am ajutat happy.

4 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Acasa setari de confidentialitate si intri la setarile contului la datele tale si bifezi doar tu ( only you ), poate te ajuta si asta http://www.videotutorial.ro/? p=6713.

| Goagăl_6635 explică (pentru nyko06):

Multumesc love struck

| nyko06 a răspuns (pentru Goagăl_6635):

Nu ai pentru ce, ma bucur ca te-am ajutat happy.

| beatbox a răspuns:

Pai intri pe www.facebook.com si te duci pe sageata aia in jos de langa home selectezi privacy settings dai custom si alegi cine sa iti vada preteni parca asa era sper ca te-am ajutat:D