| patyzuka a întrebat:

Buna cum vi se pare o noua viata? (descrie emisiunea) cea mai frumoasa descriere primeste funda :* succes

Răspuns Câştigător
| IoneeLaaaMaa a răspuns:

''Onoua viata;'' - O viata plina de surprize, mmuzica, vise, dorinta de razbunare, magia iubirii ce poate fi traita la orice varsta, si demonstreaza pasii de ambitie, talent si incredere,, o viata plina de lupta, Lupta Continua, in care tinerii isi pun speranta si dorinta de a trai clipe adevarate si reale de viata. FUNDA? big grin