| Anxx a întrebat:

Buna big grin. Mereu am fost o persoana pesimista si multa lume mi-a spus ca acesta este si motivul pentru care imi merg lucrurile cam prost thinking De azi m-am hotarat sa gandesc pozitiv, ca poate se va schimba ceva in bine in viata mea big grin. Cum pot dobandi aceasta atitudine pozitiva :*?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să crezi în propriile puteri și capacități! Fii om de caracter!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa te inspiri de aici:
http://www.tpu.ro/......voi-ceva/.
Succes!

| Dolly_2615 a răspuns:

Sa stii ca eu rad mereu si imi zic in sine: NU IMI PASA! sau NU MA INTERESEAZA... mi-am facut si un cantec astfel orideca6teori ma simt aiurea il cant...fredonezlaughing