| Happinessssss a întrebat:

dacă acum prețul unui iPhone 6 este 3200 lei, [aproximativ] cât va fi de Black Friday?
. *Fundă*

Răspuns Câştigător
| Karabatic a răspuns:

Probabil,in jur de 2000-2500 de lei.Dar daca eMag va introduce din nou aceea ora in care anumite articole sunt 1 leu, in special tablete telefoane televizoare PC-uri etc si vei avea noroc poate il vei lua cu 1 leulaughing)

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Poti lua unul si acum cu 700$ de 16 gb sau 800$ de 32 gb.Adica online la Apple store cam atita costa.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru relian):

Si diferenta care e? ai facut calculul cat inseamna 800 dolari? nu mai spun ca online de la Apple store iti pune si transport. Chiar si fara transport 800 dolari inseamna 3200 lei la 4 lei fix dolarul.

| Happinessssss explică (pentru relian):

Raspunsul tau nu are nicio legatura cu intrebarea mea, amice.

| relian a răspuns (pentru Happinessssss):

Nici intrebarea ta nu are nici o noima amice.Ce tu crezi ca cei de pe aici sint patroni la mai stiu eu ce magazin si deja si-au facut pretul de black ce spui tu? ori crezi ca sint oameni pe aici care vad in viitor.Numai bine amice.La asa intrebare asa raspuns nu?