| anonim_4396 a întrebat:

Buna,dacă am făcut o scutire falsă adica am facut o eu si si-a dat seama diriginta ce poate sa-mi faca? Poate sa ma exmatriculeze?

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nimic, cel mult nu o ia în considerare și te spune părinților.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti prins risti fie exmatriculare o saptamana si ti se vor pune in continuare absente, fie media scazuta la purtare direct.
Daca ai peste 18 ani ti se intocmeste dosar penal pentru fals si uz de fals.

| Mariana17november a răspuns:

Buna. Spune-i mamei inainte ca sa fie instiintata de catre diriginta. Eu prefer ca odrasla mea, sa nu se ascunda de mine?