| anonim_4396 a întrebat:

ma indoiesc ca cineva m-ar putea ajuta avand in vedere ca e un lucru asa de specific =]]. Deci totul a inceput cand am facut un video de tip Laughing Roast despre o colega, totul a fost bine pana cand un coleg m-a turnat si s-a complicat totul :/, din fericire, am racit in ziua in care a decazut totul, asa ca nu am fost expus foarte tare la criticism, insa a venit mama colegei(e batuta-n cap) si a facut scandal. Mi-au scazut nota la purtare si diriginta a zis ca ma va duce in directiune cand vin la scoala, intrebarea este: Daca deja mi-au scazut nota la purtare prin mustrare scrisa(la 9 au scazut) ce o sa imi faca in directiune? Colegii ma aburesc ca o sa ma exmatriculeze, dar nu cred ca ar fi trecut prin problemele cu mustrari si prostii daca aveau de gand sa ma exmatriculeze. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Patrick6996 a răspuns:

Edit: Videoul a fost absolut la caterinca si nu a fost in nici un fel defaimare, dar cu unii oameni nu te poti intelege...