| chiftelutacrocanta a întrebat:

Buna,daca am postat candva un videoclip editat de mine pe youtube de genul asta:
(adica eu am pus melodia si imaginea) pe youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=9JvaAJ4Sn60

Este considerat reclama de muzica? Adica asta arata ca eu fac reclama pentru melodie si voi fi dat in judecata?

1 răspuns:
| Raizing a răspuns:

Doar cei ce canta piesa, te pot da in judecata.e pierdere de timp, n, o vor face.Acuma devino istet(@), si roaga pe cineva din conducere sa, ti stearga intrebarile acesteahappy Te dai de gol.nici n-@ puca omu sa fure, si intra la puscarie rolling on the floor pe viitor nici sa nu, ti treaca prin capshor, sa mergi la vot laughing