| iLovedYou96 a întrebat:

Daca ati fi un autor de carti de povesti si scrieti o carte despre tot ce ati facut intr-o vacanta de vara din copilarie ati schimba numele personajelor sau le-ati lasa pe ale adevarate? Argumentati raspunsul :* mersi anticipat papa :*

4 răspunsuri:
| deseneanimate99 a răspuns:

Asta e intrebare pentru tema de la scoala?

| iLovedYou96 explică (pentru deseneanimate99):

Nu, doar ca am ales impreuna cu o prietena sa scriem o carte laughing despre tot ce am facut in vacanta de vara din anul trecut si ea zice sa schimbam numele personajelor si eu zic ca nu ar trebui si m-am gandit sa vad si parerile altor persoane...

| Invidia a răspuns:

Eu? Sa schimb numele personajului respectiv. Nu prea cred. Gandeste-te ca persoana care a fost implicata si ea in intamplare ar putea citi povestea si ar recunoaste din prima ca el este personajul careia tu i-ai schimbat numele si s-ar putea supara pe tine mai mult sau mai putin. Asta e doar parerea mea caci nu pot reprezenta mai multe persoane.

| xCopiluToxic a răspuns:

X Heii din cate stiu eu as schimba numele lor x