| SuperLover a întrebat:

Daca contractul la abonamenutul orange imi expira pe 16 si eu ma duc si il inchei, il mai am pana pe 16 iulie sau de pe 16 nu-l mai pot folosi? O cartela SIM CU NUMAR, nu reincarcabila cat costa?

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Buna. Daca il inchei, nu cred ca ai cum sa-l mai ai pana pe 16, dar totusi, mai sunt 3 zile. Nu poti avea rabdare?
Depinde de cati euro vrei cartela aia. Din cate am inteles, 1 euro = 6 lei. Fa si tu calculul, daca iti iei de 5=30 de lei, 6=36 lei.Sunt aparatele alea in statiile de metrou/autobuz unde poti reincarca cartele si iti arata si pretul, ori du-te la diverse magazine, ca au cartele si acolo. Bafta