| iwanttodestroytheworld a întrebat:

Daca ii dai un mesaj unei persoane pe connected2me cand nu e activa, dupa ce se conecteaza si vede mesajul, poate sa-ti raspunda? Si daca da, poti sa vezi ce ti-a raspuns, nu? Adica apare la conversatii, nu? Fiindca i-am dat odata un mesaj cuiva si dupa ce m-am deconectat si m-am reconectat nu-mi mai aparea la conversatii... Va rog, raspundeti-mi!

Răspuns Câştigător
| Figaro69 a răspuns:

Nici acest lucru nu se poate, odata deconectat nu primesti niciun mesaj de la acea persoana

2 răspunsuri:
| Figaro69 a răspuns:

Din pacate nu se poate acest lucru sa se salveze conversatiile.

| iwanttodestroytheworld explică (pentru Figaro69):

Da da dar macar pot sa vad ce mi-a raspuns daca mi-a raspuns?

| Figaro69 a răspuns (pentru iwanttodestroytheworld):

Nici acest lucru nu se poate, odata deconectat nu primesti niciun mesaj de la acea persoana