| Alii26 a întrebat:

am nevoie de ajutor.Am laptop Toshiba, si nu stiu ce am facut de am pus bara de date sus, nu mai este jos...stiti sa imi spuneti cum sa pun bara de date inapoi jos

multumesc

va rog

4 răspunsuri:
| AnaMaria42312 a răspuns:

Tii apasat si o duci la loc in jos.

| VitaminA a răspuns:

Ce intelegi prin Bara de Date?

| MichaelJJackson a răspuns:

Pai sa incepem:bara este sus acum se mai intampla, trebuie sa o faci mica si sa o adaugi inapoi jos ori dai click dreapta si o sa scrie ceva cu quit sau cam asa ceva.nu stiu sigur findca nu am mai patit de mult asa, oricum nu este nicio problema, nu te speria. sper ca am fost de ajutor.

| Irina1705 a răspuns:

O apuci cu cursorul si pur si simplu o tragi in jos la locul ei.