| Sanusperiniciodatalamaibine a întrebat:

Buna!
De 2 zile ma suna un numar de cosmote, cu numar, raspund si ma injura.Am vorbit cu cei de la relatii cu clientii si mi-au spus ca am 2 variante: ori imi restrictioneaza toate apelurile, ori sa selectez din telefon restrictionarea unui singur apel, insa eu nu am aceasta setare in telefon,(Lg ks360).
Ce as putea face in situatia asta?sad

7 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Te duci frumusel la politie si faci reclamatie, sau nu-i mai raspunzi

| Hikari a răspuns:

Buna.
Nu are rost sa complici asa mult situatia.
Cand suna nu il mai baga in seama, lasa-l sa sune, pur si simplu nu ii mai raspunde la telefon.
Succes!

| Sanusperiniciodatalamaibine explică (pentru Hikari):

Crede-ma ca am incercat straight face Si din pacate nu functioneaza...este tot mai insistent!

| Hikari a răspuns (pentru Sanusperiniciodatalamaibine):

Hmm in situatia asta nu prea ai ce face.
Ignora-l si poate va inceta la un moment dat.
Deci, ceea ce este mai bine sa faci este sa il ignori.

| Sanusperiniciodatalamaibine explică (pentru Hikari):

Multumesc happy

| Hikari a răspuns (pentru Sanusperiniciodatalamaibine):

Cu mare placerewinking

| byanka32 a răspuns:

Iti schimbi numarul de telefon, si mie mi s-a intamplat de aceea imi schimb nr de tel in fiecare luna