| aNonim_4610 a întrebat:

de ce cind deschid aparatul de fotografiat scoate un zgomot ciudat si nici nu se aprinde doar deschide obiectivul si scoate zgomotul si se inchide inpoi.am incercat totul dar nu il pot face cum era
p. s nu le-am dus nicaieri sa mi-l faca cineva.

pot face altceva si de ce scoate un zgomot?

mersi, dau funda mare mare celui raspuns care ma ajuta

3 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Si eu am patit la fel. i s-au consumat bateriile. si incearca sa iei unele mai bune ( de ex: eu am luat unele speciale pentru aparat de fotografiat-se numeau energizer). am dat 10 lei pe doua baterii, insa il folosesc des si am bateriile de 4 luni si nu s-au consumat).
funda plz

| aNonim_4610 explică:

Essakar nu merge i-am schimbat, eu cred ca e altceva

| Essekar a răspuns:

Schimba bateriilebig grin