| gabitza05 a întrebat:

De ce nu imi merge suneteul pe youtube? si pe alte site-uri pe google...am verificat sonorul dar degeaba. Ce program imi trebuie sa instalez pentru a avea sunet?

4 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Depinde! nu ai sonor la un film ridicat de tine? sau la un filmulet oarecare? daca e prima varianta fi atent la ce ai afisat pe monitor ca ar trebui sa ai o avertizare intr-un chenar roz (daca nu ma insel )eu am patit la fel la unul dintre filmuletele mele, pentru ca am folosit o melodie (mica-relax )si nu aveam permisiunea celor care aveau dreptul de autor, dar in cazul asta ar fi trebuit sa primesti o avertizare de la cei de la youtube.

| gabitza05 explică:

Sa asculta muzica in winamp merge si sa cand vad filme din calculatorul meu... dar pe youtube sau trilililu nu am sunet

| ka2 a răspuns:

Din ce inteleg eu, nu ai deloc? Atunci vezi ce placa de sunet ai, baga driver-ele si incearca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi merge sonorul la calc meu. de ce? ce ar putea sa fie? am verifacit si cablul de la boxe si tot. te rog ajuta-ma.