| zzi988 a întrebat:

Imi doresc placee big grin si mama nu vrea sa imi ia zice ca imi arda parul si ca la varsta ei voi fi chealabig grin. Cum sa o conving?big grin Funtzita si vot pentru toti cei care raspundbig grin

3 răspunsuri:
| Mădu_1945 a răspuns:

Poi spune-i ca sunt uleiuri si chesti de genu speciale pentru placa care iti protejeaza paru.Si daca nu prea te crede cauta pe net link-uri si arata'i.
http://www.eva.ro/......-1241.html
Si spune-i ca au multe fete si daca asa la varsta ei va vi la moda sa fi cheala;)). daca o luam asa.
Hai succes cu mama ta! Zi faina!:x

| happyendings a răspuns:

Spune-i ca te vei da doar o data la 2 zile, ca vei folosi un spray pentru protectie inainte sa te dai cu placa si ca (daca vrei)poti folosi tratamente naturale cu plante pentru regenerare si protectie a parului.Dar sa-i spui ca aia cu ceramica nu arde asa tare ca aia din fier. Good luckhappy

| DuddyDuddy a răspuns:

Spune-i ca nu toate placile ard parul doar cele cu metal (alea proaste). Spune-i ca placile bune nu ar deloc parul dar ca sa fi sigura trebuie sa iti iei un sprei pentru protectie.La mine a functionat.A da si daca vrei sa functioneze nu ii spune pretul!
Succes!