| 123567890 a întrebat:

de curand am visat ca eram gravida si am avortat...mama mea m-a visat in aceas noapte in care am avut eu visul, ea m-a visat gravida doar ca nascusem copilul... avetii idee ce semnificatie ar putea avea acest vis? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Nu inseamna nimic.Probabil te gandesti mai mult la o astfel de perspectiva.

| Razwy123 a răspuns (pentru mira):

Poate asa e la ea...dar cum se face ca in aceeasi noapte si mama ei a visat la fel?

| mira a răspuns (pentru Razwy123):

Simpla coincidenta.

| Razwy123 a răspuns (pentru mira):

Cam nasoala coincidenta astalaughing

4 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Dormi mai mult, lasă căcaturile astea. Visele nu segnifică nimic, e doar lucrul creierului, nimic mai mult.