| DiannaDi a întrebat:

Fostul meu prieten m-a scos de la block acum dupa 8 luni de la despartire. Oare cum de m-a scos acum dupa atata timp? Cerere de prietenie nu mi-a trimis. Oare ii mai pasa?

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Nu neapărat. Pur și simplu pare că a trecut peste.

4 răspunsuri:
| LexiEla a răspuns:

Poate doar a cautat din plictiseala sa vada pe vine are la block si a zis sa scoata cateva persoane.

| MelissaAdela a răspuns:

De obicei baietii fac asta cu fostele lor.Isi fac si ei aparitia fix cand iti e lumea mai draga sau atunci cand totul iti merge bine. Daca ii pasa cu adevarat nu-ti lasa acolo un amarat de mesaj? Hai sa fim seriosi laughing

| denyzo a răspuns:

Hm. probabil vrea sa se mai uite prin postarile tale happy.
Daca ii pasa, iti dadea mesaj. Mai asteapta un timp si vezi daca iti va da un semn de viata, daca nu, de aici poti trage concluzia singura.

O zi frumoasa! happy

| Catalin_Andrei_1995 a răspuns:

Hei, nu pre cred, asa am facut si eu fostelor mele, si dupa le-am scos pur si simplu, deci nu iti face vreo speranta, e posibil din plictiseala