| silvipisicutza a întrebat:

Hey, pals! Dintre Mozilla firefox, Google chrome, Internet explorer 9 si Apple safari voi ce ati alege? Care browser este mai bun? Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| guardian18angel a răspuns:

Google Chrome, din cateva motive.

Odata, faptul ca am cont la el, imi pastreaza toata istoria, deci oriunde as merge, ma simt ca acasa pe browser-ul asta happy.

Merge usor, chiar foarte usor, comparat cu Firefox care merge chiar un pic mai greut, Internet Explorer care... ma rog :p si asa mai departe.

Cand ma loghez pe Chome, ma loghez si pe Youtube, respectiv blogger.

Are cea mai buna securitate la ora actuala. Ba chiar ofera premii in bani (de ordinul sutelor de mi de dolari) celor care reusesc sa-l sparga happy.

Am citit mai mult despre Chrome mai demult si m-a impresionat, ca sa zic asa.

happy

15 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Opera+Maxthon= love happy

| soul2soull a răspuns:

Firefox este stabil extrem de customizabil rapid la incarcarea paginilor si spre deosebire de chrome nu trimite date despre user si calculator fara ca userul sa nu stie.

| pure9 a răspuns:

Eu folosesc Opera pentru ca merge super bine. Plus ca are un design dragut, poti personaliza taburile asa:

http://files.myopera.com/ZaraL/blog/Opera10Blog.png
si ai la indemana tot ce folosesti mai des. Acum, fiecare cu optiunile lui :)

| h3r a răspuns:

Opera.

| eurynomus a răspuns:

Mozilla si maxthon 3.4.1.1000

| silvipisicutza explică:

Bun si am instalat mozilla si acum nu mai pot juca nimic imi zice ca trebuie sa mai instalez ceva

| ionutslk a răspuns (pentru silvipisicutza):

La mozila trebuie instalare mai multe plugin cum ar fi pentru video flash player iar pentru jocuri Shockwave player

| Scherlit a răspuns:

Internet explorer 9
google chrome e cam slabut...

| Enciu_Natalia_1997 a răspuns:

Cel mai bun e Mozilla ...sa sti ca la mine merge chiar foarte repede dar poti alege si opera care e de 3 ori mai rapida eu le-am avut pe ambele dar sincer te sfatuiesc sa nu folosesti Google chrome pentru ca l-am avut si pe acesta si :1 mergea greu 2 mi-a virusat calculatorul si3 la acest virus na facut fata nici antivirusul pe care il aveam...e la alegerea ta

| RegepOnur a răspuns:

Eu folosesc Google chrome si imi merge foarte bine.

| Cipri3101 a răspuns:

Sunt de acord cu guardian18angel... GOOGLE CHROME este cel mai tare... de cand am net am folosit tot felul de browsere (am incercat si pe cel de la winamp de exemplu) si Chromu e cel mai bun

| kristina13 a răspuns:

Eu am Google Chrome si merge foarte bine.happy

| ionutslk a răspuns:

Cel mai bun browser ramane mozila chiar daca se misca mai greu decat google chrome... la capitolul securitate e mai bun, acum fiecare cu ce ii place lui...

| Alexandru0120 a răspuns:

Eu spun google chrome.

| JuLiAlOvE16 a răspuns:

Mie mi se pare ca Google Chrome, eu asa te-as sfatui. Si eu Google Chrome am pe pc.