| iiiiiza a întrebat:

Buna!happy Imi poate spune si mie candva de ce nu imi merge facebook'ul? Cand intru pe el imi spune: You are using a incombatible browser si apoi imi arata dedesubt Monzila, Internet Explorer, SafariGogle Chorme...si pe orice as da clik ma trimite la aceeiasi pagina! Help! Multumesc anticipat!

URGENT!

Fundita!

Răspuns Câştigător
| FireEye a răspuns:

Da si eu folosesc Google Chrome, raman logat ma duc la new tab si intru pe Facebook laughing Se misca fff bine

2 răspunsuri:
| iShadowz a răspuns:

Păi browserul pe care il foloseşti nu este "bun" ca să zic aşa.
Eu folosesc Google Chrome şi merge chiar foarte bine.
Incearcă să-l downloadezi şi instalează-l! Apoi verifică. Nu vei mai avea probleme.

| iiiiiza explică:

Am instalat ieri Google Chorme si nu a mers deci... e fara speranta crying