| anonim_4396 a întrebat:

de vreo saptamana, cred, vorbesc cu un tip.Si cateodata vorbim mult, ne intelegem bine, chestii, si a 2'a zi incepe sa ma enerveze, sa zica niste lucruri care stie ca ma supara, ce are? straight face

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca i-ar placea de mine, nu mi-ar vorbi cateodata asa, intr'un fel ma ia la misto :-s

| enverhoxha a răspuns:

Simplu, îi place de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate nu vrea neaparat sa te supere si o face fara sa isi dea seama, sau poate doar se joaca cu tine. Numai tu poti sti care varianta e.
da-mi un vot, te rog! http://www.econcurs.com/concurent-Bratulescu%20Sorina.html