| Emena a întrebat:

deci.am de facut un proiect in power point.cu colegii mei. ce melodie as putea sa pun?

5 răspunsuri:
| Emena explică:

Am de facut proiect despre colegi.dar.am gasit melodie.oricum.multumesc :*

| cristi202 a răspuns:

Pai pui o melodie care sa se potriveasca cu tema. De exemplu, daca e pe tema sportiva, poti pune "We are the champions" a lui Queen, daca e pe tema dragostei, cauti ceva care sa fie sentimental, care sa te atinga la "feeling", daca e vorba de multa miscare in prezentare, cauta ceva antrenant. Totul e sa stii sa combini tema cu muzica

| kukubau a răspuns:

Depinde de proiect, poti pune coloana sonora piesa din filmul gladiator. cea din arena in care moare e superba crying, asta daca se potriveste bineinteles.

| vladutzzz_2456 a răspuns:

Salutare!
Si eu m-am gandit tot la "We are the champions". Sau imnul UCL.:X
Depinde insa si de tema proiectului si pozele, sau momentele in care acestea au fost facute.
Frumos ar fi ca poza sa aiba legatura cu melodia respectiva si sa trezeasca anumite sentimente sau amintiri happy

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce tema are power pointu