| 11vladutz90 a întrebat:

deci, tot timpul am deja'vu straight face, nu stiu de ce, nu exista zi sa nu am deja'vu. de exemplu, in noaptea de revelion am adormit vreo 5 minute, si am visat ca un coleg de al meu (care era la noi la petrecere) a spart un geam din camera de zi... si cand m-am trezit toti adunau cioburi de jos. ca a spart el geamul straight face e ceva normal?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai un al șaselea simț mai dezvoltat, nu te speria. Citește o carte de parapsihologie pentru a înțelege și aici: www.elystar.ro
Pa, pa.

1 răspuns:
| meLyssa_9110 a răspuns:

Nu se numeste deja-vu. deja-vu este un sentiment pe care l-ai mai trait happy