| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Deși știu ca o sa primesc hate de la unele persoane, as avea câteva intrebari legate de onlyfans.
As vrea sa îmi creez un cont și as vrea sa știu dacă ar fi posibile următoarele chestii de privacy:
-se poate crea cu VPN, pe lângă faptul ca blochez România, sa nici nu am legătura cu tara prin Ip?
-pot baga card de România dacă fac asta sau trebuie revolut/paxum, etc?
-se pot face Instagram și twitter cu același vpn(exemplu, sa apara conturile de insta și twitter pe SUA?)
- ar fi Ok ca pozele sa fie de la bust in jos, fara fața sau sa port masca, sa creez un personaj?
- pot avea succes doar cu contul, fara social media, eventual sa spamez pe anumite site-uri?
As aprecia niște răspunsuri de la niște fete care au experiența un domeniu.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum 10-15% din populatia Romaniei sunt plecati peste hotare, cu siguranta ca exista un vecin, ruda sau coleg de scoala care te poate vedea ce faci tu pe onlyfans, dintr-o alta tara.

Sunt nenumarate cazuri unde au venit din afara si au aratat parintilor fetei, ce munca onorabila si cistita face fata lor online!

Sigur, munca usoara sa te prostituezi virtual sau stradal... dar uita de reputatia pe care ti-o faci acum, bucurandu-te azi de faima ca esti tanara, dar in 5-10 ani nu se mai uita nici naiba la ce prezinti tu si atunci treci la prostitutia stradala, ca altceva nu sti sa faci.

| FilipSorin a răspuns:

Sfatul meu este sa nu o faci
Stiu ca poate ai auzit de la altii ca nu e bine sau nu stii dar vreau sa iti spun si eu
Nu este bine deloc sa iti arăți corpul ca fata/femeie doar pentru banii sau ca iti place, etc
O sa fie multi care o sa te încurajeze si o sa placa ceea ce faci, altii o sa te jignească, o sa te ignore, o sa te numească "curva", etc
Chiar nu este bine deloc
La un moment dat o sa iti dorești poate sa iti creezi o familie, sa ai un sot dar o sa iti dai seama ca nu o sa poti pentru ca orice bărbat pe care o sa il ai o sa te folosească
Pana si mia khalifa care este un star porn0 a ajuns sa regrete ca a facut o
Deci ideea este ca nu o face, chiar nu iti vreau raul, ci binele
Nimanui nu ii vreau raul, ci binele
Dar vad ca multi isi fac rau singuri
Te rog, este decizia ta daca vrei sa ma asculti sau nu, dar te rog, nu o face, poti face ceva mult mai frumos si mai productiv decat asta