| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata, cati din voi sunteti fericiti azi? O zi buna la toti!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Euuuu.am scobitori.intep de cate ori am ocazia.yahoooo.ma ingrijoreaza faptul ca scobitorile au doua capete ascutite. teapa avea numai unul si eu eram in partea neascutita.acum... sper sa nu.se intoarca.

11 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Sa stii ca pana acum chiar a fost buna ziua de azi, ba as putea spune ca am avut un moment de fericire-caci asta e defectul fericirii:e intensa dar tine o clipa; ei bine am avut acea clipa:am primit un telefon dis-de-dimineata de la un tanar barbat care se despartise de cel mai bun prieten al sau, din copilarie, si se cautau unul pe altul prin lume.Stiam povestea lor, stiam ca acea cautare dura de vreo sase ani si iata ca prin apelul de dimineata am primit vestea ca in fine, s-au regasit. Unul dintre ei, stiind ca-i iubesc in egala masura, mi-a transmis vestea. Era atat de fericit incat am trait-o si eu alaturi de el. Ziua de azi si-a trait clipa.Ma bucur in continuare de ea si iata ca-mi fac din cand in cand timp sa stau si de vorba cu voi, cei carora va doresc aceeasi zi buna; tuturor!

| Arthur a răspuns:

De ce numai azi? tongue Fericit poti fi in fiecare zi.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Neata'. Mnu, in ultimul timp nu prea am motive sa fiu fericita. O zi buna iti doresc tiehappyPa, Pa!

| Dara a răspuns:

Azi? Eu. O zi buna si tie.

| cretzufinish a răspuns:

Doar 80% si nu numai azi ci pana cand voi fi multumita si pe plan profesional. In rest nu ma plang.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

SIncer.azi am o zi proasta sau poate asa o vad eu...am teza prima ora la mate si nu am sanse sa fac mare lucru.si sunt in a 9-a si la mate nu ma scoate din 4[adica 3 problleme rezolvate corect].of.doamne

| CDelia a răspuns:

Si eu am dormit bine noaptea trecuta, la fel ca tine. Tu de cate ori dormi bine pe luna?

| di@n@ a răspuns:

Fericita, nu, doar multumita.

| lily1970 a răspuns:

In momentul in care ne trezim si ii avem sanatosi si langa noi pe cei dragi, multumim lui DUMNEZEU si avem toate motivele sa fim fericiti.

| Mihnea_4399 a răspuns:

Eu sunt mereu fericithappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am intrebat doar azi, normal ca trebuie sa fii fericit in fiecare zi