| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața!

Eu aș putea merge în Ucraina? Peste graniță la mine în oraș este Ucraina și acolo este un orașel și aici la mine in oraș este Vama și regiunea de peste graniță se numește regiunea Transcarpația. Vreau să merg acolo că cunosc niște persoane drăguțe. Îmi trebuie pașaport sau îmi trebuie actul de identitate? Eu am 19 ani.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pașaport.

| Mosotti a răspuns:

De ce nu ai cunoaste aici persoane dragute?
Iti respect dorinta sa te duci dar sa nu cumva sa fie localitatea afectata de razboi si sa ai probleme

Ai nevoie de pasaport, nu merge cu buletinul ca in UE.

| J0B0MAT a răspuns:

Pașaport.
Dar nu trebuie să treci granița ca să întâlnești persoane drăguțe.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Îți trebuie pașaport: Ucraina nu e în U.E.