| Barajag a întrebat:

Buna dimineata, ia sa vad care din voi v-ati trezit si cum? Cu pofta de viata?

Răspuns Câştigător
| florin_7920 a răspuns:

Bună dimineaţa ursoaică, de la 7 sînt treaz şi mă ghindesc sa dau o raită prin zăpada, o zi frumoasă.

11 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Eu m-am trezit la 8:45 ca nu am mai putut sa dorm.

| DeNyyy a răspuns:

Neata! eu as vrea sa ma culc inapoi dar mai am niste teme de facut si trebuie sa fac un desen la tehnologie. atat. dupa aia vad eu. ma mai uit pe la un film. da am o energie acum in mine. de imi vine sa sar in sus laughing

| danutzsan a răspuns:

Buna dimineata ursulika, sunt treaz de mult si ascult melodii de dragoste frantuzesti, deci cu o mare pofta de dragoste. Pupici

| Marii a răspuns:

Neata (chiar daca e dupa-amiaza), eu din pacate m-am trezit cu nervi. Se anunta o zi urata! sad

| versavia a răspuns:

M-a trezit bebe la ora 6 ca vroia sa suga, as mai fi dormit vreo 2-3 ore, dar mi-a trecut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna dimi! M-am trezit pe la 8:30 (ceva neobisnuit pentru week-end). Sunt bine si da, cu pofta de viata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar'mina.Nu cred ca a fost vreo"trezire"fara pofta de viata, altfel ar fi ramas somn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am trezit suparata, am vista urat dar vestile bune si iubirea m-au facut fericita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am trezit pe la 8 cu dureri de cap, duminica e singura zi cand pot dormi pana mai tarziu si poate si oboseala acumulata in timpul saptamanii la serviciul, apoi stresul imi dauneaza... oricum nu intotdeauna ma trezesc atat de"binedispusa"hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUNA DIMINEATA! M-am trezit pe la 9, somnoroasa rau. A fost o dimineata obsinuita si vad ca ziua merge la fel. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumusel tare bebele taulove struck cred ca esti o mamica tare fericita si implinita, nu?