| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața!

Ieri am fost cu un prieten în parc într-o filigorie și acolo în filigorie erau numere de telefon de la fete și noi le-am dat mesaje la acele numere de telefon și am vb cu niste fete, am vb tot ok bine și frumos și după câteva ore am fost amenințați cu bataia. Ce este de făcut? Ceva sfaturi? Niște măgari am fost că am sunat că un prieten care stă prin apropiere a zis să nu sunați la numerele alea, și noi nu am știu.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cine sa va bata?
Cum sa va gaseasca?
Cu ce crezi ca ati gresit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Or fi iubiți acelor fete. Dacă nu știe că voi ați sunat, atunci don't worry.

| Editocroci a răspuns:

Schimbati-va numerele de telefon şi nu mai trimiteți mesaje la numere de telefon scrise pe pereți sau locuri neamenajate special.

| tasr123 a răspuns:

Si cum crezi ca o sa te gaseasca? Nici macar nu stiu cine esti sau cum arati, n-ai treaba, stai linistit.

| Larianiel a răspuns:

Hey! Nu mai sunați aiurea! Cineva doar voia să vă sperie, oricum.