| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua

Am o problema

Mă tot suna numere din București și județul Ilfov și din Cluj și într-o zi m-a sunat din Regatul Unit

Astăzi dimineața m-a sunat din Cluj, și ieri de vreo doua ori din București și Județul Ilfov.

Ce este de făcut, sunt speriat

Recunosc că nu am răspuns și nu am sunat înapoi.

Mulțumesc

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te suna fiindca te cred reprezentanta "Samsung Electronics", dupa numele care apare la cautarea Gogle.

| cristi202 a răspuns:

Te sperii de niste reclame? happy
Eu am pățit să fiu sunat de numere necunoscute, și am răspuns, și a trebuit să particip la prezentare de produse. Nu închideam telefonul din politețe. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Or fi aflat ca esti de la SamsungElectronics

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Maxim! rolling on the floor

| Lioana a răspuns:

Pai de ce nu răspunzi sa vezi cine e? Nu orice numar care nu e in agendă e spam.
Raspunzi si daca nu te intereseaza ce are de spus persoana, blochezi numarul. Nu e nimic de speriat.

| ReddY25 a răspuns:

Numele te reprezintăhappy

| blackann a răspuns:

De ce esti speriat? Ce iti pot face prin telefon?

Probabil te-ai inregistrat undeva sau ti-a pus cineva numarul pe platforme de trading. Doar aia te suna in disperare asa si mai ales din UK.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Ignora apelurile, o sa te sece la facturi.Stai linistit, ei nu au ce sa-ti faca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa fi speriat, daca esti asa cautat inseamna ca esti important laughing

| vodami92 a răspuns:

Fac farse la telefon! mai este si metoda aia cu accidentul!

| Florin_Ioan_1992 a răspuns:

Blocheaza numarul, banuiesc ca ai numarul pe ceva platforme de trading si majoritatea isi vand datele despre utilizatori smug vor sa te imbarlige in asea zise proiecte ale lor smug nu ai nici un motiv sa fi speriat happy daca vrei totusi raspunde asculta despre ce e vorba daca iti convine continui convorbirea daca nu doar inchide si blocheaza numarul big grin