| NebunieLaSecunda a întrebat:

Buna dimineata la toata lumea, am si eu 3 nelamuriri, mai pe scurt 3 vise avute si nu stiu ce poate sa insemne
1)mi-am visat fosta iubita intr-o seara
2)am visat ca un "dusman" mi-a furat un cercel
3)mi-am visat actuala iubita cu altcineva in pat
Unde as putea gasi rezolvarea acestor nelamuriri sau lamuriti-ma dvs daca stiti

1 răspuns:
| Aplix a răspuns:

1) Cred ca inca iti mai este dor de ea si din aceasta cauza o visezi.
3) Cred ca esti prea gelos si din cauza asta ai avut acel vis.
Acestea sunt doar parerile mele daca vrei sa fi sigur cauta si tu un site care iti explica ce inseamna fiecare vis.