| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata.Stie cineva cum fac sa-mi retina facebook-ul adresa de e-mail si parola?
Am sters browserul si l-am reinstalat dar acum nu-mi mai apare fereastra sa-mi memoreze datele.Cum fac? Dau fundita.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Introdu-ti iar parola si id si atunci browserul te va intreba daca vrei sa-ti retina parola.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Stiu asta, asa aveam inainte, dar dupa ce am reinstalat mozilla, browserul nu ma mai intreaba daca vreau sa imi retina datele.Inainte cand intram pe facebook, trebuia sa dau doar dublu click acolo unde scriu id si imi parea id si parole.Acum trebuie sa taspez de fiecare data mailul si parola.Nu inteleg de ce nu ma mai intreaba browser-ul daca vreau sa-mi retina parola si id.

| Uuuuuuu a răspuns:

De ce nu folosesti Chrome? Daca vrei sa pastrezi Mozilla ai o casuta sub email si parola undes scrie "Nu ma deconecta". Bifezi casuta si de fiecare data cand vrei sa intri pe facebook o sa iti apara direct profilul tau. happy

| anonim_4396 explică (pentru Uuuuuuu):

Mersi de raspuns,nu folosesc chrome,ma cam enerveaza,nu functioneaza bine, se blocheaza pagini, etc.DAR, am rezolvat problema, am reinstalat browserul si gata.Instalasem mozilla de pe un site in limba engleza, se pare ca era o versiune mai naspa si nu memora parolele.O zi buna.

| anonymous1sau1nu a răspuns:

Ar trebui sa iti apara o cauta inainte sa te loghezi dupa ce iti bagi datele... ceva de genul sa nu te deconecteze..eu il am de 2 ani asa si cand bag link-ul sus dau enter si imi intra direct pe pagina de facebook..nu mai trebuie sa bag contactele..cred ca a fost un raspuns bun