| Dascalu_Florentina_1982 a întrebat:

Buna dimineata. Sunt aceeasi persoana care cauta informatii despre dl James Mason. Mai doresc o lamurire in privinta acestui lucru. Am o adresa de mail de la comandamentul britanic si nu stiu daca este adevarat. commander. britishmilitarypermitt@consultant.com. El este acum detasat in Afganistan si vrea sa plece. Am primit pe mail o hartie de permis de plecare al domnului in cauza.
Va rog din suflet ma puteti lamuri cu aceasta poveste, mailul de la comandament, hartia de permis de plecare, cat si el ca persoana. Eu cred ca este o pacaleala. Macar sa stiu. Multumesc din suflet.

Va trimit pe mail pozele, nu reusesc altfel.

1 răspuns:
| Redheadblonde a răspuns:

Da doamna, este o pacaleala! Acest domn fura identitati! Uitati aici: http://thisainthell.us/blog/?p=63694. V-am raspuns si la o alta intrebare cu adevaratul James Mason. Ce va cerea, doamna in aceea scrisoare?