| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot vedea cand un e-mail este deschis de catre persoana careia i l-am trimis? Ce trebuie sa setez? Altadata imi aparea e-mailul ingrosat cand il trimiteam iar cand era deschis nu mai era ingrosat? Cum pot sa mai fac lucrul acesta? Va rog mult ajutati-ma! Multumesc din suflet!

3 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Nici gmail nici yahoo nu au optinuea asta, poti incerca cu outlook express, acolo ai posibilitatea sa primesti o notificare cand e deschis mail-ul daca persoana care il primeste da un accept, setarile pentru gmail in outlook sunt destul de usoare

| lifeForJesus a răspuns:

Nu ai cum in nici un caz!

| onyka88 a răspuns:

Mey nu stiu ce setari ai la pc si la mail. mie imi vine raport inapoi cand il citeste.incearca pe la setari...hai ca nu e greu...kiss you