| Stefania a întrebat:

Din cat in cat timp se alege un expert TPU?

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

@valy, iti pot spune fara un mare efort macar 10 persoane care ar merita sa fie experti si totusi nu sunt ( INCA ).

Deocamdata sunt ceva probleme cu serverul si cu organizarea si altele. Deci cam stagneaza de ceva vreme numirea de experti. La un moment dat era un expert pe luna. Apoi a venit o perioada in care erau numiti o data la 2-3 saptamani. Au fost si numiri multiple. Depinde. Cum hotaraste administratia. Deocamdata e important pentru cei care vor sa fie experti sa si merite asta. Trebuie sa arati ca vrei sa ajuti cu adevarat, sa raspunzi la multe intrebari si raspunsurile tale sa fie considerate utile de catre cei care pun intrebarile la care raspunzi ( sa primesti multe fundite ).

| valy a răspuns:

Daca am avea asa bunatati pe site.care sa valoreze cu adevarat. cel putin odata pe luna ar fi cate un expert TPU.
Dar ca sa ajungi expert trebuie sa meriti.nu,numai prin funda si puncte.ca acelea pot fi castigate si fara merit.doar cu mai multe conturi.trebuie sa cresti in ochii utilizatorilor.sa vada cat mai multe raspunsuri bune, nu puse la misto.si te asigur ca vei ajunge expertwinking

| Mik3 a răspuns:

Ii foarte greu sa ajungi expert TPU happy