| mynameismada a întrebat:

Buna din nou TPU! Se pricepe cineva la rime pentru o melodie? Trebuie sa fie ceva de dragoste trist care se poate cantahappyhappy.
Am nevoie urgent! Cine se pricepe sa de-a si mie add la denisamadalina75! Va rog! E urgent!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Stai,stai,stai sa inteleg, vrei o persoana competenta in domeniu sa-ti creeze o piesa?

| mynameismada explică (pentru daassh):

Nup.Vreau doar sa compun unahappy. Nimic specialhappy

| daassh a răspuns (pentru mynameismada):

Am inteles, vrei o persoana competenta in domeniu sa-ti creeze o piesa?
Stii ca asta costa nimeni nu o sa-ti faca o piesa fara bani.Succes!

| mynameismada explică (pentru daassh):

Nu! Stai! Ai inteles gresit!laughingEu vreau sa ma ajute cineva online! adica nu sa o cant etc etclaughing

| daassh a răspuns (pentru mynameismada):

Da, sa te ajute sa faci niste versuri, am inteles ceea ce vrei sa spui, eu ce pot sa spun, succes!

| mynameismada explică (pentru daassh):

Merci