| miki_5792 a întrebat:

Doresc sa afc un avort. Nu este cea mai fericita optiune dar altceva nu pot face in situatia in care sunt. Va rog mult daca ati putea sa imi spuneti cam cat costa un avort la o clinica privata si la un spital. Cum trebuie sa procedez? Imi trebuie o programare?

4 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

De ce nu incerci sa intrebi la un cabinet.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DECE nu cauti alta solutie? Poate gasesti un cuplu dispus sa te ajute material, ca sa nu iti lipseasca nimic, poate sa-ti si compenseze ne-lucrarea in timpul ramas pana la nastere, si apoi li-l dai spre adoptie lor! Daca dupa avort nu vei mai putea sa procreezi? Nu ai sa regeti mereu? Plus trauma, plus toate complicatiile pe care le incumba o astfel de decizie?! Fa un drum la Biserica, si roga-te sa primesti gandul potrivit, ca sa iti fie bine! Sanatate!

| CrucifiedCountess a răspuns:

Cred ca de la 150RON in sus.

| iuliana21 a răspuns:

Poi anul trecu in vara am facut eu si a costat 250 ron la o clinica particulara si a fost foarte ok. vreau sa zic ca nu am avut probleme dupa... dar eu zic sa te gandesti de 2 ori inainte.eu regret foarte mult acum totul