| Iama a întrebat:

Doresc sa imi cumpar ceva de pe amazon, dar nu am niciunul dintre cardurile acceptate de ei. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

De pe care amazon ca sunt in functie de tara. Atentie ca platesti si transport iar daca e un amazon extracomunitar spre exemplu SUA pe langa transport mai ai taxe vamale si TVA. Exista varianta in care iti faci cont pe paypal il alimentezi si platesti prin el.

| Iama explică (pentru Holy2010):

Vreau sa imi cumpar o carte de pe kindle amazon, deci imi trebuie doar card